Свердло Р6М5 ступеневе 4-12 мм TiN нітриду титану покриття \\ 4-12_Р6М5




210 ₴
149,10 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 4-12_Р6М5
Відправка з 03 червня 2026+380 (67) 833-35-00
Свердла, коронки, фрези
- +380 (50) 533-35-00Свердла, коронки, фрези
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Свердло Р6М5 ступеневе 4-12 мм TiN нітриду титану покриття \\ 4-12_Р6М5
наш сайт dakukrprom.com.ua тел. 050-5-333-500
Захисне покриття нітриду титану (TiN)
діаметри - 4-6-8-10-12 мм
довжина - мм (робоча - мм)
тригранний хвостовик - 8 мм
ОПИС
- Ступінчасті свердла призначені для свердління отворів різних діаметрів у листових і тонкостінних виробах зі сталі до 5 мм, кольорових металів, неіржавкої сталі та пластику.
- Кожен наступний розмір має плавний перехід у вигляді сходинки, що дає змогу отримувати акуратний отвір потрібного діаметра.
Переваги:
- Висока точність - краї отвору виходять ідеально рівними.
- Універсальність - одне свердло замінює цілий набір традиційних спіральних свердел.
- Комплексний підхід - при свердлінні отвору є можливість відразу зняти фаску.
- Не потребують додаткової підготовки (кернування, засвердлювання).
- Легке свердління - спіральний профіль значно полегшує свердління металу.
- Зносостійкість - нітридтитанове покриття подовжує термін служби інструменту.
- НАДІЙНА ФІКСАЦІЯ - ШЕСТИ-/ТРИГРАННИЙ ХВОСТОВИК ЗАПОБІГАЄ ПРОСЛИЗАННЮ СВЕРДЛА В ПАТРОНІ.
| Основні характеристики | ||
| Бренд | StDrill | |
| Диаметр | 4 мм, 6 мм, 8 мм, 10 мм, 12 мм, | |
| Длина | -----мм | |
| Тип хвостовика | трехгранный | |
| Тип | сверло ступенчатое | |
| Тип обработки поверхности | Нитридтитановое | |
| Рабочая длина | мм | |
| Диаметр хвостовика | 8 мм | |
| Материал обработки | металл, пластик | |
| Марка стали | Р6М5 | |
| Тип знижки | Імпорт | |
| Група | Свердла по металу | |
| Параметри упаковки | ||
| Кількість предметів | 1 | |
| Довжина в упаковці | 175 мм | |
| Ширина в упаковці | 83 мм | |
| Висота в упаковці | 37 мм | |
| Вага | 0.18 кг | |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LT |
| Стан | Новий |
| Тип | Ступінчасте свердло |
| Призначення | По металу |
| Тип хвостовика | Шестигранний |
| Діаметр | 20 мм |
| Довжина робочої частини | 40 мм |
| Загальна довжина | 60 мм |
| Крок ступеневої свердла | 2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальний діаметр | 32 мм |
| Мінімальний діаметр | 4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 149,10 ₴



